Witaj w The Wildest Journal Studio

W tej zielonej przestrzeni prezentuję swoje prace i projekty. Tematyką, jaką najczęściej tu spotkasz są rośliny, natura, ogrody i góry – z tym związana jest moja autorska działalność, ale nie zamykam się na inne opracowania i dziedziny. Jeśli podoba Ci się styl, w jakim Tworzę – napisz, a na pewno wypracujemy wspólnymi siłami efekt, z którego będziemy zadowoleni.
Chętnie podejmę współpracę twórczą z osobami prywatnymi (ilustracje na zamówienie, projekty ogrodów), a także przedsiębiorcami chcącymi stworzyć/odświeżyć swój logotyp i zaprojektować zieloną przestrzeń przy firmie, wydawnictwami szukającymi fotografów i ilustratorów, placówkami edukacyjnymi z zapotrzebowaniem na autorskie infografiki, czy właścicielami lokali marzącymi o wykaligrafowanej witrynie.


CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Zakres mojej działalności.

Rysunek
Ilustracje

Rysunek Botaniczny
Ilustracje
Kaligrafia

Grafika

Grafika Użytkowa
Logotypy
Infografiki

Fotografia

Fotografia Botaniczna
Fotografia Górska
Fotografia Przyrodnicza

Architektura Krajobrazu

Projekty ogrodów
Wizualizacje 3D

Rękodzieło

Pirografia
Ilustrowanie odzieży
Linoryt

PORTFOLIO

Czasami zdarza mi się też napisać parę słow na BLOGA

Cześć!

Mam na imię Magda i z wykształcenia jestem Architektem Krajobrazu, ale zajmuję SIĘ także grafiką użytkową, ilustracją (głównie botaniczną), fotografią przyrodniczą i rękodziełem. Poprzez swoją TWÓRCZOŚĆ i projekty staram się nawrócić człowieka na naturę, uwrażliwić na otoczenie i sprawić, żeby w sposób nieszkodzący i zrównoważony dbał o środowisko, czując się jego integralna częścią. Projektując zielone przestrzenie zwracam uwagę na jak najmniejszą ingerencję w naturę i tworzenie oaz przyjaznych nie tylko ludziom.
Postaw mi kawę na buycoffee.to

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

    tu mnie można znaleźć

    czyli linki do social mediów